Interested in person you can easily manage to pay for newspapers created accurately and well timed? Utilize the most significant essay producing company and appreciate your higher education lifetime at the maximum

PŘEDNÁŠKY

,,Jednou mi můj kamarád řekl, že se z rapových textů naučil do života více, než od svých rodičů nebo ze školy.
A myslím si, že není zdaleka jediný, kdo tohle může říct. Rap má vliv.“

A to již mnohá desetiletí. Nejde pouze o trend a chvilkový zájem dnešních adolescentů. Rap je plný názorů, životních postojů, emocí i složitých myšlenek. Stačí jen dobře naslouchat. Víte, komu naslouchají Vaší studenti, Vaše děti či Vaši přátelé? Pojďme si o tom povídat.

1 až 3 hodiny

Přijedeme k Vám do školy. Věnujte nám hodinu, dvě nebo tři. Přizpůsobíme se Vašim potřebám. A s milovníky rapu rádi zůstaneme v kontaktu!

20 až 120 studentů

Přednášky realizujeme především pro studenty ZŠ 2. stupně a SŠ studenty. Vyberte ty, kteří poslouchají rap, určitě jich není málo. V případě většího zájmu, než 30 žáků (jedna třída), je možnost uskutečnit přednášek několik či se slevou.

Byly jsme děti, co zkoušely rapovat a chtěly být rapové hvězdy. A proč taky ne? Se všemi studenty zůstaneme rádi v kontaktu a začínající umělce podpoříme.

tématické okruhy

Co je rap? Je rap uměním?

Rap je více než trend, více než hudba. Jaké jsou jeho umělecké kvality a jak můžeme rapovou tvorbu dělit v rámci jeho vnitřních struktur?

Vývoj českého rapu

Jak vypadal český rap na svém začátku? Jak se vyvíjela jeho forma až k současnosti a kam se může posouvat dále? Díky chronologické databázi rapovyseznam.cz máme možnost jeho vývoj sledovat a rozebírat.

Fenomén rap. Nakolik nás ovlivňuje?

Posloucháme rap a hledáme v něm zábavu, motivaci,  názor, postoj i odvahu. Hledáme v něm svůj život.

Lektoři

Professor Cass

Emcee & founder by Rapzzz

Oujeeeah

Rapování, textům a freestyle rapu se věnuju od čtrnácti. A zamiloval jsem se na celý život.
Od svých začátků až do dnes jsem vyhrál pár freestyle battles a taky několik let hrál jazzy-funk rap s živou kapelou. Odehrál a moderoval jsem desítky rapových koncertů v rámci nejrůznějších projektů.
Jedním z mých úspěchů je účast na mezinárodním, edukačním pobytu s tématikou Hip-hopu. Z několika zemí světa se do francouského města Nantes sjeli zástupci všech Hip-hopových elementů: Rap, DJing, Graffity a Street dance. Společně jsme se ,,učili jak učit“ skrze Hip-hop. Mimo to jsme také nahrali album a zahráli společný koncert.
V létě 2016 jsem vydal EP a teď, pokud se zrovna nevěnuju RAPZZZ, chystám desku.

Miluju rap a je mi jedno, jestli je to trap, boombap nebo šamanské mantry. Miluju rap jako tvorbu obecně. Jo a rád o něm debatuju! Těším se na setkání. Skrrr

Skills

Trochu jsem se zaškolil aby ste mě ve tříde nevybattlovali!

Rap má vliv. vyber si, co tě ovlivňuje.

Kontaktujte nás

Patrik Moravec

Lektor

Telefon

+420 734 249 700

E-mail

info@rapzzz.com

Adresa

Impact Hub Ostrava
Sokolská třída 1263/24,
702 00 Ostrava

    Rezervujte si přednášku

    Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

    Auf diese weise ernähren sich menschen, tiere, pilze und wissenschaftliche texte schreiben lassen viele bakterien.