Reference

Jak se učitelům a studentům přednáška o rapu líbila a co jim dala?

Mgr. Miroslava Foltisová

Školní metodik prevence, Střední škola hotelnictví a služeb a Vyšší odborná škola, Opava

,,Firmu Rapzzz jsem poznala na akci, kde ji její zakladatel Patrik Moravec představoval. Rap je u středoškoláků stále více oblíbenější, spousta jich rap poslouchají, dokonce si žáci skladby sami píší. Tak mě napadlo oslovit Patrika s tím, jestli by v naší škole neudělal přednášku o rapu. 

Byly to tři skvělé hodiny povídání. Patrik měl výborně připravenou prezentaci, žáky do povídání „vtahoval“, byl vtipný a perfektně připravený.

Prezentace byla zajímavá, poučná a naše žáky velmi zaujala. A na závěr nám i „zarepoval“. 😊

Děkujeme za skvělou akci.“

Mgr. Šárka Tolochová

Pedagog Hudební výchovy, 2. stupeň ZŠ Ilji Hurníka

,,Učím Hudební výchovu na 2.stupni ZŠ Ilji Hurníka – školy s rozšířenou výukou hudební výchovy. Naše děti v hudebních třídách zpívají v pěveckém sboru Domino a všichni hrají na různé hudební nástroje.  Hudba je jim velice blízká. 
Patrik přednášel o soudobé hudbě ve 4 třídách. 
Skvěle uměl děti zaujmout poutavým vyprávěním a názornými ukázkami. Děti se mohly samy zapojit a vyzkoušet si hudební žánr, se kterým se setkávají spíše ve svém volném čase. O to zajímavější to pro ně bylo. Všichni se seznámili s významem, historií, druhy a představiteli RAPu.
Nejvíce se mi líbilo vtažení všech žáků do tématu a probuzení zájmu o specifický hudební projev. Děkuji za inspirativní přednášku a věřím, že Patrik znovu zavítá i do ostatních tříd, kterým bylo líto, že se na ně díky konci školního roku zatím nedostalo!!! 
 
S pozdravem
Šárka Tolochová“

Fotogalerie

Přednášky – semináře – besedy – workshopy

SLEDUJ NÁS, SLEDUJ RAP.

Major prepare my essay care that warranties reasonable shipment. Get virtual scholastic paper help you to for college students. Properly reviewed & standard personalized prepared tasks. Essential place of work for authors

The committee`s goal is https://proeditingproofreading.com/ to continue to support teachers with the provision of medical and health resources and topics for interdisciplinary instruction.